Clean Hands Gel

0 Orders
#
In stock
550L

Description

Clean Hands Gel

30ml

Ky xhel pastrues i dorës i mbështjell duart tuaja në strukturën e tij ultra-shqisore të xhelit dhe aromën e këndshme të mjaltit me nota freskuese agrume. Madhësia e tij praktike do të thotë që mund ta mbani me vete kudo që të shkoni, pa pasur nevojë të shpëlaheni.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by