Cleanance Woman Soin Jour Teintee SPF30

0 Orders
#
In stock
3,200L

Description

Cleanance Woman Soin Jour Teintee SPF30

40ml

Po kërkoni një trajtim të butë për lëkurën tuaj me njolla?
Zbuloni Kremin e Ditës Cleanance SPF30 nga Avene!
Ky trajtim me shumë veprime:
-korrigjon papërsosmëritë e lëkurës së të rriturve
– ngushton poret,
– unifikon ngjyrën e fytyrës duke siguruar hidratim për 24 orë *.
Rezultatet e provuara, testi i kryer në 22 lëndë, aplikim i vetëm.

E pasuruar me një kombinim të përbërësve aktivë të synuar:
Synovea ™ HR zvogëlon papërsosmëritë dhe kufizon oksidimin e sebumit në origjinën e pikave të zeza.
P-Refinyl® shtrëngon poret e zgjeruara dhe mat.
Uji i Burimit Termik Avène siguron një efekt qetësues, anti-irritues dhe zbutës.
Cilësia e tij e lehtë dhe e rehatshme, pak e lyer, lë një përfundim unifikues, mat, të butë dhe të mëndafshtë.
E pasuruar me një filtër SPF30, mbron lëkurën tuaj nga dielli dhe parandalon shfaqjen e shenjave të mbetura.

E vlerësuar nga klientët e saj të lumtur, Avene është një lider absolut i kujdesit të lëkurës.
Për një rutinë optimale të njollosjes së lëkurës, kombinoni me trajtimet e tjera Cleanance: Koncentrat Anti-Blemish, Krem zbutës i dhjamit, Pastrim maskë, kujdes qetësues natën.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by