Climbazole Shampo

0 Orders
#
In stock
1,890L

Description

Climbazole Shampo

150ml

Shampo Froika CLIMBAZOLE është zgjidhja efektive për zbokthin e vazhdueshëm, shkallëzimin dhe kruajtjen e kokës. Ai përmban:

-Climbazole, një agjent i ri antimikotik, i krahasueshëm me ketokonazol, me një veprim të fuqishëm kundër Pityrosporum ovale
-Acidi Salicilik, me veprim keratolitik
-Capryloyl Glycine, me veprim rregullues të sebumit dhe qetësues
-Panthenol, me veprim qetësues
-Nuk përmban katran dhe ka një erë të këndshme, ndërsa baza e saj e butë e pastrimit krijon shkumë të pasur dhe i bën flokët të butë dhe të lehtë për tu stiluar.

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by