Clinic Soft 20/100 Toothbrush

0 Orders
#Pierre Fabre 022
In stock
400L

Description

Elgydium Clinic Soft 20/100 Toothbrush 

Furça e dhëmbëve Elgydium Clinic Soft 20/100 është një furçë dhëmbësh e butë e krijuar për higjenën ditore për dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve.

Në dispozicion  në barnatore dhe farmaci.

E përshtatshme për adoleshentë dhe të rritur.

  • Mbajtësja: Dizajn ergonomik
  • Kapuçi mbrojtës: Higjenë optomale
  • Fijet prej tinex,të rrumbullakëta 0.2 mm.

Efektive për:

  • Prishjet e dhëmbëve tek të rriturit
  • Gingiva sensitive

Përdorimi:

Për pastrim tri herë në ditë pas ngrënies.

Brand

Elgydium

Additional information

Laboratori

Pierre Fabre

I përshtatshëm për

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Clinic Soft 20/100 Toothbrush”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by