Colidep me pika

0 Orders
#Erbozeta 001
In stock
1,300L

Description

Colidep me pika

Shtesë ushqimore me bazë ekstrakte bimore për bebe dhe fëmijë.

Lufton formimin e gazrave të zorrëve dhe kryen një veprim spazmolitik dhe qetësues në rast të fryrjeve të barkut, zorrës së trashë dhe kolitit. 

Specifike për fëmijët. Balsami i limonit, finoku dhe kamomili janë të dobishëm për të promovuar lëvizshmërine e rregullt të zorrëve dhe eleminimin e gazrave. Bliri, Kamomili dhe Bari i Bletës favorizojnë relaksimin.

Udhëzime mbi përdorimin

Keshillohet të merret 1,5 ml 2 herë në ditë të holluar në ujë ose pije tjetër, ose direkt në gojë. 7 pika korrespondojnë me shenjën 0.5 ml në pikatore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Colidep me pika”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by