Collagen Age Filler Boosting Ampoules

0 Orders
#Korff 096
In stock
2,650L 9,950L
Clear selection

Description

Korff Collagen Age Filler Boosting Ampoules

7 x 1 ml

Ampula me kolagjen me veprim anti rrudhë.

Linja e trajtimit me veprim anti rrudhë, e krijuar për ta bërë lëkurën të fortë dhe elastike. Ampulat e rritjes së kolagjenit, me kolagjenin detar të hidrolizuar dhe acidin hialuronik, rrisin tonin e lëkurës, elasticitetin dhe hidratimin. Farat e Vitaminës C dhe Xinxifeve, mbajnë lëkurën të ndritshme dhe zvogëlojnë shfaqjen e rrudhave.

+ 25,5%
Përmirsim i hidratimit të lëkurës.

+ 19,8%
Rritje të elasticitetit.

-58,9%
Zvogelim i sipërfaqes së rrudhave.

Përdorimi:

Thyejeni pjesën e sipërme të ampulës. Vendoseni në mëngjes dhe / ose në mbrëmje në lëkurën e fytyrës, qafës dhe dekoltesë. Për të përmirësuar efektin e saj, rekomandohet të përdoret në kombinim me Collagen Regimen Drink.

*Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe merkur.

Ingredientët:

Aqua (Water); Glycerin; Panthenol; Propanediol; Sodium Hyaluronate; Ascorbyl Glucoside; Faex (Yeast) Extract; Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate; Ziziphus jujuba Seed Extract; Soluble Collagen; Phytoecdysteroids; PEG-40 Hydrogenated Castor Oil; Sodium Hydroxide; Citric Acid; Sodium Citrate; Phenoxyethanol; Ethylhexylglycerin; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; Disodium EDTA; Parfum (Fragrance).

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

Forma

Ampule

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Collagen Age Filler Boosting Ampoules”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by