Collagen Age Filler Eye And Lip Contour

0 Orders
#Korff 097
In stock
6,390L

Description

Korff Collagen Age Filler Eye And Lip Contour

15 ml

Collagen Age Filler është një linjë trajtimi kundër rrudhave me një veprim global dhe intensiv. Zvogëlon shenjat e moshës me një efekt mbushës dhe zbutës. I shton vëllimin lëkurës dhe e bën atë më rrezatuese.

Kolegjen për kolagjenin dhe konturin e buzëve Age Filler, në sajë të Kompleksit të tij Age Filler të përbërë nga kolagjen detar i hidrolizuar dhe vitaminë PP, karakteristikat e tautens zvogëlojnë rrudhat rreth syve dhe buzëve. Kundër relaksimit të lëkurës rreth syve në mënyrë efektive zvogëlon fryrjen e syve.

Vetëm për përdorim të jashtëm.
Nëse produkti bie në sy, shpërlajeni tërësisht me ujë.
Mbanjeni të mbyllura dhe larg nxehtësisë.

Përdorimi:

Vendoseni në mëngjes dhe / ose në mbrëmje në  zonat e konturit të syve dhe buzëve të pastra dhe të thata. Masazhoni zonën derisa produkti të thithet plotësisht.

*Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe merkur.

Ingredientët:

Aqua (Water); Methylpropanediol; 1,2-Hexanediol; Panthenol; Propanediol; Sclerotium Gum; Caesalpinia spinosa Fruit Extract; Niacinamide; Sodium Ascorbyl Phosphate; Sodium Hyaluronate; Kappaphycus alvarezii Extract; Faex (Yeast) Extract; Ziziphus jujuba Seed Extract; Soluble Collagen; Phytoecdysteroids; PPG-26-Buteth-26; PEG-40 Hydrogenated Castor Oil; Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate; Sodium Citrate; Citric Acid; Phenoxyethanol; Ethylhexylglycerin; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; Parfum (Fragrance).

 

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

Sasia

15 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Collagen Age Filler Eye And Lip Contour”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by