Comforting Cleansing Milk

0 Orders
#
In stock
2,500L

Description

Comforting Cleansing Milk

200ml

Hiqni qafe njollat e ditës me Qumështin Ngushëllues Pastrues nga Nuxe. Një pastrues delikat i kozmetikës, ai përmban prekjen luksoze të petaleve të trëndafilit për një pastrim ngushëllues. Cilësia e saj e pasur pastron lëkurën dhe eliminon thatësinë, duke ju lënë të ndiheni të pastër dhe të butë. Vaji i pambukut NDIHMON MBROJTJEN e lëkurës nga thatësia ndërsa vaji i makadamisë zbut dhe zbutet.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by