Compact Illuminating Blush

0 Orders
#Korff 088
In stock
2,470L
Clear selection

Description

Compact Illuminating Blush

01/02 – 5 gr

Blush me një teksturë në formë pudre, lehtësisht e aplikueshme dhe që të jep mundësinë të krijosh hije në intensitetin që dëshiron.

E pasur me acid hialuronik, lutein, vitaminë E dhe C,i jep butësi dhe shkëlqim lëkurësPa vajra minerale.
I testuar dermatologjikisht.

  • Efektet mbi lëkurë: Ndriçon lëkurën. I jep rehati lëkurës
  • Tekstura: Pluhur i lehtë dhe i butë.
  • Rezultati: Pamje rrezatuese dhe natyrale; Efekti “bonne mine”.

*Pa vajra minerale. Testuar dermatologjikisht. Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe paladium. *

Përbërësit:

Talc, Mica, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, DImethiconol Stearate, Dimethicone, Magnesium Myristate, Trimethylsiloxysilicate, Diisostearyl Malate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate , Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Tagetes Erecta Flower Extract, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Castor Oil, Hexylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Aluminum hydroxide, +/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 77007 (Ultramarines), CI 15850 (Red 7 Lake), CI 19140 (Yellow 5 Lake), Parfum (Fragrance).

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

Formulimi

Sasia

5 g

Ngjyra

01, 02

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Compact Illuminating Blush”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by