Compact Powder SPF 50+

0 Orders
#
In stock
3,920L
Clear selection

Description

Compact Powder SPF 50+

6ml

 

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Kodi

,

Open chat
Powered by