Concealer

0 Orders
#
In stock
1,960L

Description

Concealer

6g

Formula unike e papërshkueshme nga uji, hipoallergjike për të fshehur qarqet e errëta të syve dhe pigmentet gjatë gjithë ditës.
SPF 30 dhe faktorët kundër plakjes veprojnë në mënyrë sinergjike për të mbrojtur dhe ndihmuar në zvogëlimin e rrudhave dhe vijave të imta rreth zonës së ndjeshme të syve.
Ndryshe nga kozmetika të tjera të thjeshta për sa i përket qëndrimit të fuqisë edhe nën ujë dhe ka veti të forta fshehëse.

6 hije të disponueshme:

Coverderm Concealer është në dispozicion në gjashtë nuanca.

Hije 1 është shumë e ndritshme për të fshehur njollat e errëta.

Hije 2 është për lëkurë të lehtë, zakonisht në dimër.

Hije 3 për lëkurë normale të bardhë.

Hije 4 për lëkurë të nxirë lehtë.

Hija 5 është më e errët dhe më e ngrohtë për lëkurën mesdhetare (të lehtë).

Hije 6 është për lëkurë të lehtë afrikane ose mesdhetare.

Brand

Coverderm

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by