Creamy Make Up Remover Milk

0 Orders
#
In stock
2,400L

Description

Creamy Make Up Remover Milk

200ml

Ky qumësht kremoz me aromë të ëmbël trëndafili heq të gjitha gjurmët e make-up-it, duke hidratuar dhe ngushëlluar lëkurën

duke respektuar ekuilibrin e tij. Cilësia e tij ultra-shqisore “qumësht në vaj” heq butësisht përbërjen dhe rehaton lëkurën

pa lënë asnjë përfundim të yndyrshëm. Menjëherë, papastërtitë dhe përbërja hiqen; lëkura është e hidratuar, e zbutur dhe më e rehatshme.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by