Creme Teintee SPF30

0 Orders
#
In stock
2,800L

Description

Creme Teintee SPF30

50ml

-Mbrojtje e lartë nga dielli e lëkurës delikate të fytyrës
-Rezistent ndaj ujit
-Mbrojtje e gjerë-UVB UVA
-pa paraben

Është i përshtatshëm për mua?

– Lëkura e ndjeshme ndaj diellit.
– Lëkura që shpesh digjej në diell.
– Pas përdorimit të një faktori të lartë mbrojtjeje (SPF 50+)

Përfitimet:

– Komponentët e kombinuar të fotorezistencës sigurojnë mbrojtje optimale të të gjithë rrezatimit diellor, UVB dhe UVA të gjatë dhe të shkurtër.
– Prania e një antioksidanti të fortë.
– Cilësi jo e yndyrshme që ndriçon dhe i jep uniformitet lëkurës duke i dhënë asaj një pamje të bukur.

 

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by