CRIO BODY Firming 100ml-PHIL

0 Orders
#Isis pharma 040
In stock
5,257L

Description

Ftohja me hydrolate lipofilike me pH ortodermik. Pas dushit / pas eskpozimit në diell, hidratues, krem tonifikues dhe freskues me prekje të kadifenjtë, me përbërës aktiv ftohës për freskinë intensive. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Pantenoli ka veprim hidratues dhe qetësues. DMAE forcon dhe stabilizon membranën qelizore, duke kontribuar në një tkurrje më të mirë të muskujve, gjë që rezulton me një ton më kompakt dhe më të ndritshëm të lëkurës.

Kreatina mbështet funksionet natyrore të lëkurës, qelizat stimulohen për të prodhuar më shumë proteina, si kolagjeni dhe elastina. Kjo proteinë ndihmon lëkurën të mbajë lagështi, të ndjehet më e freskët dhe të arrijë një kompaktësi më të madhe.

Arginina është një aminoacid hidratues, agjent lidhës i zinxhirëve të aminoacideve.

Tri-Kompleksi me efekt hidratues dhe antioksidues ndihmon në luftimin e dëmeve të shkaktuara nga radikalët e lirë dhe e mban lëkurën të butë, elastike dhe të fortë.

EFEKTET:

Hidratuese, tonifikuese, tërheqëse dhe rigjallëruese. Ajo i jep lëkurës freski.

PËRDORIMI:

1. Mbushni rezervuarin SKIN UP® S me krem të nebulizueshem.

2. Spërkateni produktin në të gjithë trupin tuaj në mënyrë të njëtrajtshme dhe uniforme.

3. Prisni deri në thithjen e plotë. Nuk nevojitet fërkim.

SHËNIM: Mos e spërkatni produktin në fytyrë, vetëm në trup.

Brand

Isis Pharma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CRIO BODY Firming 100ml-PHIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by