Curaprox Candy Lover Set Dentif+Spazzola 5460

0 Orders
#Curaprox 031
In stock
2,000L

Description

Curaprox Candy Lover Set Dentif+Spazzola 5460

Paste zbardhuese me shije shalqi dhe mente e fresket.

Pa SLS.

Vetia zbardhuese vjen nga prania e enzimes glukoze oksidaze dhe dioksidit te titaniumit.

Fluori dhe Ksilitoli mbrojne nga kariesi.

Hidroksilapatiti krijon nje film mbrojtes rreth smaltit duke e rimineralizuar ate.

Brand

curaprox

Additional information

Formulimi
I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Curaprox Candy Lover Set Dentif+Spazzola 5460”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by