Curasep Daycare collutor Menta Fredda *500ml

0 Orders
#Curasept 031
In stock
1,000L

Description

Curasep Daycare collutor Menta Fredda *500ml

Shpëlarës me vajra esenciale, pa alkool dhe pa SLS me një formulim unik për një mbrojtje të kompletuar.

Me shije te mentes se ftohte.

8 PERFITIME:

Reduktojnë pllakën bakteriale, shkaktare të irritimeve të mukozës orale.

Mirëmbajnë në gjëndje të mirë gengivat.

Mbrojtje ndaj kariesit.

Forcojnë smaltin e dhëmbëve.

Parandalojnë formimin e gurëzave.

Luftojnë aromën e keqe të gojës.

Ruajnë bardhësinë natyrale të dhëmbëve.

Pastrojnë në thellësi dhëmbët, gengivat dhe kavitetin oral.

Perberesit aktiv:

– 4 vajra esencialë efikasë kundër pllakës dhe aromës së keqe të gojës.

– Zink me veprim antipllakë dhe antibakterial.

– Fluor me veprim antidemineralizues dhe rimineralizues.

– Ksilitol me veprim antipllakë dhe antikaries.

Perdorimi:

Perdoret 2 here ne dite nga 20ml dhe behet shplarje e gojes per 1 minute.

Brand

Curasept

Additional information

Formulimi
I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Curasep Daycare collutor Menta Fredda *500ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

Open chat
Powered by