Curasept ADS 220 Collutor Lenitivo 200ml

0 Orders
#Curasept 017
In stock
1,150L

Description

Curasept ADS 220 Collutor Lenitivo 200ml

Kolutori Curasept ADS 020 ndihmon ne reduktimin e simptomave irrituese dhe dhimbjes se mukozes orale. Permban klorbutanol.

Keshillohet perdorimi ne: Trajtimin anti-pllake Mukoza te acaruara dhe qe japin dhimbje.

Pas nderhyrjeve ortodontike.

   Permban:

– Klorbutanol me veti qetesuese, antifungale dhe antibakteriale

– PVP-VA polimer i cili formon nje film mbrojtes ne mukozen orale duke i mbrojtur gingivat nga irritimet ose vendosja e pllakes bakteriale.

– Klorheksidine 0.2% me veprim antiseptik dhe anti-pllake.

Brand

Curasept

Additional information

Formulimi
I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Curasept ADS 220 Collutor Lenitivo 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by