Curasept Biosmalto Prot Carie – Collutor 300ml

0 Orders
#Curasept 022
In stock
1,000L

Description

Curasept Biosmalto Prot Carie – Collutor 300ml

Shpelares goje mbrojtes kunder kariesit per te rritur dhe femij mbi 7 vjeç.

Permbajtja:

-Fluor-hidroksiapatiti

-Kompleksi BIO-ACTIVE

-Fluor 1450 ppm

Indikohet per:

– Parandalimin e lezioneve nga kariesi dhe formimin e pllakes bakteriale.

– Rimineralizimin e smaltit dhe dentinave.

– Personat qe kane aparate ortodontike.

Perdorimi:

Duhet te tundet para perdorimit.

Keshillohet te perdoret 2 here ne dite nga 15ml dhe te behet sheplarje e gojes per 1 minute.

Per nje efekt me te mire keshillohet perdorimi bashke me pasten Biosmalto.

Brand

Curasept

Additional information

Formulimi
I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Curasept Biosmalto Prot Carie – Collutor 300ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by