Curasept Biosmalto TR Quot-Dent Sensitive 75ml

0 Orders
#Curasept 020
In stock
780L

Description

Curasept Biosmalto TR Quot-Dent Sensitive 75ml

Paste per dhembe te ndjeshem per te rritur.

Permbajtja:

Fluor-hidroksiapatiti

Kompleksi BIO-ACTIVE Fluor 1450 ppm – rimineralizues

Acetat stronziumi – jep efektin desensibilizues.

Indikohet per: – Paciente me dhembe te ndjeshem qe vjen si rezultat i demtimit te smaltit dhe dentinave.

– Mbrojtjen e dhembeve nga kariesi.

– Rimineralizimin e dhembeve.

– Reduktimin e ndjeshmerise se dhembeve pas trajtimeve ortodontike ose atyre zbardhuese.

Perdorimi: Keshillohet perdorimi 2 here ne dite si nje paste e zakonshme.

Brand

Curasept

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Curasept Biosmalto TR Quot-Dent Sensitive 75ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by