Curasept Daycare Coll. Whitening*250Ml

0 Orders
#Curasept 037
In stock
750L

Description

Curasept Daycare Coll. Whitening*250Ml

Sheplares me veti zbardhuese.

Me vajra esenciale, ksilitol, fluor (220 ppm), dhe pa alkool dhe SLS.  Ndihmon ne ruajtjen e bardhesise se dhembeve, pa demtuar smaltin fale peroksidit te karbamidit dhe acidit fitik qe ka ne permbajtje.  Redukton pllaken bakteriale.

Ruan higjenen e mire te gingivave.

Mbron dhembet nga kariesi.

Riforcon smaltin e dhembeve.

Pengon formimin e gurezave.

Lufton halitozen.

Pastron dhembet, gingivat dhe kavitetin oral.

Perdorimi:

Perdoret 2 here ne dite nga 20ml dhe behet shplarje e gojes per 1 minute.

Brand

Curasept

Additional information

I përshtatshëm për

Formulimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Curasept Daycare Coll. Whitening*250Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by