Curasept Daycare Collutor. Agrumi*250ml

0 Orders
#Curasept 039
In stock
750L

Description

Curasept Daycare Collutor. Agrumi*250ml

Shpëlarës me vajra esenciale, pa alkool dhe pa SLS .

Me një formulim unik për një mbrojtje të kompletuar.

Me shije te agrumeve.

8 PERFITIME:

Reduktojnë pllakën bakteriale, shkaktare të irritimeve të mukozës orale.

Mirëmbajnë në gjëndje të mirë gengivat.

Mbrojtje ndaj kariesit.

Forcojnë smaltin e dhëmbëve.

Parandalojnë formimin e gurëzave.

Luftojnë aromën e keqe të gojës.

Ruajnë bardhësinë natyrale të dhëmbëve.

Pastrojnë në thellësi dhëmbët, gengivat dhe kavitetin oral.

Perberesit aktiv:

– 4 vajra esencialë efikasë kundër pllakës dhe aromës së keqe të gojës

– Zink me veprim antipllakë dhe antibakterial

– Fluor me veprim antidemineralizues dhe rimineralizues

– Ksilitol me veprim antipllakë dhe antikaries

Perdorimi:

Perdoret 2 here ne dite nga 20ml dhe behet shplarje e gojes per 1 minute.

Brand

Curasept

Additional information

Formulimi
I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Curasept Daycare Collutor. Agrumi*250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by