Curasept Daycare Collutor Junior* 250ml

0 Orders
#Curasept 044
In stock
750L

Description

Daycare Collutor Junior* 250ml

Shpelares goje per femije mbi 6 vjeç me shije te pelqyeshme.

Mbron dhembet nga kariesi duke ruajtur njekohesisht edhe shendetin e gingivave.

Ndihmon ne rimineralizimin e dhembeve, forcon smaltin duke rritur keshtu higjenen orale ne krahasim vetem me pastrimin me furçe.  Pengon formimin e pllakes bakteriale dhe njekohesisht lufton halitozen (aromen e keqe).

Permban :250 ppm Fluor.

Perdorimi: Perdoret 2 here ne dite nga 20ml dhe behet shplarje e gojes per 1 minute.

Brand

Curasept

Additional information

Formulimi
I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Curasept Daycare Collutor Junior* 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by