Curasept Daycare Collutor. Sensitive*250ml

0 Orders
#Curasept 043
In stock
750L

Description

Curasept Daycare Collutor. Sensitive*250ml

Shpëlarës goje per dhembe sensitive,me vajra esenciale,nitrat kaliumi dhe fluorur natriumi.

Pa alkool dhe pa SLS.

Ka veprim kunder pllakes bakteriale dhe lufton halitozen.

Ul dhimbjen qe vjen si rezultat i ndjeshmerise se dhembeve.

Ruan higjenen e mire te gingivave.

Riforcon smaltin dhe mbron nga kariesi.

 

Perdorimi:

Perdoret 2 here ne dite nga 20ml dhe behet shplarje e gojes per 1 minute.

Brand

Curasept

Additional information

Formulimi
I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Curasept Daycare Collutor. Sensitive*250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by