Curasept Daycare Dentif Menta Forte*75ml

0 Orders
#Curasept 042
In stock
750L

Description

Curasept Daycare Dentif Menta Forte*75ml

Paste dhembesh me vajra esenciale, fluor, xilitol dhe zink.

Pa SLS dhe alkool leshtu qe nuk shkakton as irritim dhe as djegie.  Pengon vendosjen e pllakes bakteriale dhe pastron siperfaqen e dhembeve.

Prania e fluorit shfaq veprim rimineralizues per dhembet.

Zinku lufto halitozen.

  Perdorimi: Perdoret 2 here ne dite per larjen e dhembeve.

Brand

Curasept

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Curasept Daycare Dentif Menta Forte*75ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by