Normalizing Anti-Dandruff Shampoo S

0 Orders
#Biorga 007
In stock
1,800L

Description

Cystiphane Biorga Normalizing Anti-Dandruff shampoo S

Shampo normalizuese për trajtimin e zbokthit dhe qetësimin e skalpit.

200 ml

Formulë me tolerancë të lartë

  • 0% paraben
  • 0% phenoxyethanol
  • 0% silikon
  • 0% parfum
  • Hipoalergjike

Brand

Biorga

Cystiphane

Additional information

Formulimi

Sasia

200 ml

I përshtatshëm për

,

Firma

Biorga

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Normalizing Anti-Dandruff Shampoo S”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by