Dark Circle and Pufiness Eye Contour Masks

0 Orders
#Ch Bretton 013
In stock
3,990L

Description

Dark Circle and Pufiness

3 x Hydrogel Eye Contour Masks

Instant Soothing Patch

• Redukton rrathët e zinj dhe enjtjen e syve
• Shkëlqen & rifreskon konturin e syve

Acidi Hialuronik – Lagështues

Çaji jeshil – Zbutës

Aloe Vera – Hidratues

Vitamina A –  Anti-age efekt

Vitamina E – Shkëlqyes

Kastraveci – Rikthen lagështinë

Kamomili – Qetësues

Q10 (Ubiquinone) – Anti-age efekt

Alantoina – Zbutës

Vitamina B3 – Ul edemën

Për meshkuj dhe femra.
Për ata që udhëtojnë në linja ajrore.
Për persona që nuk kanë shumë kohë.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

,

Veprimi

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dark Circle and Pufiness Eye Contour Masks”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by