Dark Undereye Corrector Serum

0 Orders
#Ch Bretton 021
In stock
6,390L

Description

Dark Undereye Corrector Serum

Tubet me aplikator preçiz – 15 ml

• Për rrathët e errët poshtë syve
• Ndriçon konturin e syrit

Për të gjithë personat që i  kanë shqetësim rrathët e errët poshtë syve.

Një formulë e fuqishme dhe unike

Gjalpi i kakaos: qetëson dhe hidraton lëkurën e thatë.

Vaji i kokosit: ushqen lëkurën dhe lufton procesin e plakjes.

Dylli i bletës: mbron nga dehidratimi dhe zbut lëkurën.

Ekstrakti i astragalus: lufton plakjen.

Ekstrakt i atraktil: sjell shkëlqim në fytyrë.

Ekstrakt i Buplèvre: ka efekt të fuqishëm anti-inflamator.

Përbërësit: Aqua (Water) • Octyldodecanol • Polysorbate 60 • Sorbitan Stearate •Lanolin Alcohol • CI 77891 (Titanium Dioxide) • Butyrospermum Parkii (Shea)Butter • Methylpropanediol • Hydrogenated Coconut Oil • Glycerin • Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer • Cera Alba (Beeswax) •Isohexadecane • Astragalus Membranaceus Root Extract • Atractyloides Macrocephala Root Extract • Bupleurum Falcatum Root Extract • Phenoxyethanol •Polysorbate 80 • Bisabolol • Chlorphenesin • Sodium Myristoyl Glutamate •Disodium EDTA • Parfum (Fragrance) • Sorbitan Oleate • Aluminium Hydroxide •BHT • Citric Acid.

Mënyra e përdorimit: Vendoset rregullisht në mëngjes dhe në mbrëmje si trajtim për 8-10 javë. Të mos harrohet përdorimi i solarit ndërkohë që jeni nën këtë trajtim.

Me testim oftalmologjik.

Pa paraben.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

,

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dark Undereye Corrector Serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by