De Luxe Gold Cream

0 Orders
#Ch Bretton 034
In stock
13,900L

Description

De Luxe Gold Cream

Radiance Care with Caviar Extract and Colloidal Gold

50ml

Peptidet e gjarprit, havjari dhe kolagjeni: rikthejeni rininë tuaj!

De Luxe Gold Cream është zgjidhja perfekte për të synuar mosshfaqjen e shenjave të dukshme të lëkurës së plakur. Me një kombinim të ekstraktit të havjarit të pasur me proteina dhe arit të pastër, cilësia e lëkurës tuaj është e rafinuar dhe e butë si mëndafshi me përdorimin e këtij kremi të rrallë.

Më shumë sesa një korrektues për rrudhat, ky krem është i aftë ta bëjë lëkurën të duket më e bukur. Në sipërfaqe, rrudhat dhe poret korrigjohen dukshëm.

Një formulë e fuqishme dhe unike

24K Ar: anti-rrudhë i fuqishëm natyror. Ai stimulon rigjenerimin qelizor dhe lehtëson njollat kafe dhe inflamacionet e ndryshme të lëkurës.

• Havjari: ndriçon çfytyrën dhe ndihmon për të lëmuar dhe forcuar lëkurën.

Për lëkura të maturuara.
Për zonjat që kërkojnë produktin më të mirë anti-moshë.
Për zonjat që kërkojnë një produkt të rrallë dhe të çmuar.

Përbërësit:

Aqua (Water) • Decyl Oleate • Caprylic/Capric Triglyceride • Propylene Glycol • C12-20 Acid PEG-8 Ester • Cetearyl Ethylhexanoate • Glyceryl Stearate • Glycerin • Caviar Extract • Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder • Tocopherol • Allantoin • Sodium Chondroitin Sulfate • Mica • Sodium PCA • Carbomer • Cetyl Phosphate • Triethanolamine • BHT • Sodium Chloride • Propylparaben • Methylparaben • Parfum (Fragrance) • CI 16035 (FD&C Red No. 40) • CI 77480 (Gold) • CI 19140 (FD&C Yellow No. 5) • CI 77491 (Iron Oxide) • Caramel • CI 77891 (Titanium Dioxide).

Përdorimi: Në mëngjes dhe në mbrëmje pas përdorimit të Deluxe Gold Serum.

Për rezultate më të mira, aplikojeni këtë produkt anti-plakje në ballë, mollëza dhe mjekër me lëvizje ngritëse, duke e punuar jashtë për nga qendra e fytyrës. Pastaj aplikojeni kremin në zonën T, nga lart poshtë, sipër dhe poshtë buzëve dhe në fund nën mjekër dhe në qafë.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

Tipi i lëkurës

Lëkurë e maturuar, Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “De Luxe Gold Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by