De Luxe Gold Mask

0 Orders
#Ch Bretton 033
In stock
7,900L

Description

De Luxe Gold Mask

With Caviar Extract and Colloidal Gold

50ml

Maska më e çmuar e bërë ndonjëherë!
Për herë të parë, minerali më i çmuar në tokë, ari, është i kombinuar me përbërësin më të shtrenjtë detar, havjarin!

Ekstrakti luksoz i havjarit bashkëpunon me arin, në një pezulli me xhel koloidal.

Kjo maskë e shkëlqyeshme ndriçon pamjen e lëkurës me një shkëlqim mahnitës, duke e lënë lëkurën të duket më e re.

Maska më e çmuar ndonjëherë!
Për herë të parë, minerali më i çmuar në tokë, ari, është i kombinuar me përbërësin më të shtrenjtë detar, havjar!

Ekstrakti luksoz i havjarit funksionon me ar, të pezulluar në një xhel koloidal.

Kjo maskë e shkëlqyeshme ndriçon pamjen e lëkurës me një shkëlqim mahnitës, duke e lënë lëkurën të duket më e re. De Luxe Gold Mask, maja më e lartë e shkencës dhe e luksit!

Një formulë e fuqishme dhe unike

• Ar 24K : anti-rrudhë i fuqishëm natyror. Ai stimulon rigjenerimin e qelizave dhe lehtëson njollat kafe dhe inflamacionet e ndryshme të lëkurës.

• Havjari: ndriçon fytyrën dhe ndihmon për të lëmuar dhe forcuar lëkurën.

Për të gjitha tipet e lëkurës, në veçanti për lëkura të maturuara.
Për zonjat që kërkojnë produktin më të mirë anti-moshë.
Për zonjat që kërkojnë një produkt të rrallë dhe të çmuar.

Përbërësit:

Aqua (Water) • Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder •Decyl Oleate • Caprylic/Capric Triglyceride • Propylene Glycol •Cetearyl Ethylhexanoate •C12-20 Acid PEG-8 Ester •Glyceryl Stearate • Glycerin •Caviar Extract • Tocopherol •Allantoin • Sodium Chondroitin Sulfate • Mica • Carbomer • Cetyl Phosphate • Triethanolamine •BHT • Propylparaben •Methylparaben • CI 77480(Gold) • CI 77891 (TitaniumDioxide) • CI 77491 (Iron Oxide).

Përdorimi: Aplikojni përgjithësisht në një fytyrë të pastruar, duke evituar zonën e syve. Lëreni për  10-15 minuta, pataj hiqni tepricën me një pambuk ose shplajeni me ujë. Përdoreni një ose dy herë në javë, ose sipas nevojave të lëkurës.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

Tipi i lëkurës

Lëkurë e maturuar, Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “De Luxe Gold Mask”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by