De Luxe Gold Serum

0 Orders
#Ch Bretton 032
In stock
15,500L

Description

De Luxe Gold Serum

Radiance Care with Caviar Extract and Colloidal Gold

30ml

Gold forever!
Ndërsa lëkura plaket, luhatjet hormonale mund të shkaktojnë thatësi të madhe, rrudha dhe acarim si dhe një humbje të shkëlqimit natyror të lëkurës. De Luxe Gold Serum menjëherë përmirëson shkëlqimin natyror të lëkurës tuaj ndërsa punon për të ndihmuar në parandalimin e njollave të moshës dhe çngjyrosjen me kalimin e kohës.

Një formulë e fuqishme dhe unike

Havjari:  rrit lagështinë e lëkurës, përmirësoni qëndrueshmërinë e saj dhe rrit rigjenerimin qelizor.
Floriri: rrit shpejtësinë e rinovimit të qelizave, parandaloni plakjen e lëkurës me veprim anti-oksidues, dhe
mban lëkurën rrezatuese dhe me pamje të shëndetshme.

Përbërësit:

Aqua (Water) • Glycerin • Propylene Glycol • Caviar Extract • Mica • Ceratonia Siliqua Gum • Sodium Polyacrylate Starch • Phenoxyethanol • CI 77480 (Gold) • CI 77491 (Iron Oxide) • CI 77891 (Titanium Dioxide).

Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje para përdorimit të De Luxe Gold Cream.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

Tipi i lëkurës

Lëkurë e maturuar, Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “De Luxe Gold Serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by