De-Make Up 4 in 1

0 Orders
#Frezyderm 001
In stock

Description

De-Make Up 4 in 1

Qumësht pastrues 4 në 1

Pastrues Make-up

200 ml

  • Siguron përmirësimin e fytyrës tuaj me 19%
  •        Pa paraben

Pastrues i lehtë në formë qumështi për fytyrën, qafën dhe sytë. Formula e gjithanëshme e këtij produkti pastron, tonifikon, hidtraton dhe rifreskon fytyrën tuaj, duke hequr çdo shenjë make-up-i dhe papastërtie në fytyrë. I përshtatshëm edhe për fshirjen e produkteve rezistentë ndaj ujit

Ky produkt u vlerësua me çmimin “Editor’s Choice” në 2017 në konkursin “Beauty Shortlist Awards”.

I përshtatshëm për:
  • Fytyrën dhe sytë
  • Për heqjen e produkteve rezistentë ndaj ujit

Përdorimi: Aplikoni produktin me duar, në fytyrë dhe qafë duke përdorur lëvizje rrethore të lehta. Fshijeni me pambuk. Aplikoni lehtësisht rreth syve duke përdorur pambuk për të fshirë makeup-in e syve.

Përbërësit aktiv:
Isopropyl Isostearate | Phospholipids |
NMF:  Pastrues / Hidratues/ Veprim tonik/ Rifreskues/ Ndjesi mirëqënieje

 

Brand

Frezyderm

FREZYDERM S.A. u themelua në 1986 nga Z. Anastasios Anastasiou.  FREZYDERM është një partner i ngushtë për shumë specialistë mjekësorë, si pediatër, gjinekologë, dermatologë, dhe në të njëjtën kohë rrit vazhdimisht partneritetin me farmacitë. Përveç se në tregun grek, produktet FREZYDERM janë qenë të suksesshme në shumë tregje ndërkombëtare, midis të cilave renditet edhe tregu ynë.

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “De-Make Up 4 in 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by