Deep Cleansing Balm

0 Orders
#
In stock
4,900L

Description

Deep Cleansing Balm

75ml

Pastrues I thellë me Gjalpë Karite dhe vitamine E.
Ushqen dhe hidraton lëkurën.

Veçoritë e produktit

  • Pa paraben
  • Pa parfum
  • I testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht
  • Ideal per personat qe mabjne lente kontakti
  • I testuar per nikel, kobalt, palladium dhe merkur.

Përdorimi

Aplikoni një sasi produkti në fytyrë në mëngjes dhe në darkë , masazhojeni lehtësisht.
Fshijeni me pecetën e lagur ( ndodhet brenda në paketim ).

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by