Deep Cleansing Pet Shampoo

0 Orders
#Tropiclean 003
In stock
1,200L 1,800L
Clear selection

Description

Deep Cleansing Pet Shampoo

Berry & Coconut

Shampo për qen dhe mace me manaferra dhe arrë kokosi.

355 / 592 ml

Tropiclean Deep Cleansing – Berry & Coconut Pet Shampoo pastron kafshën tuaj, edhe pas aventurave më të çrregullta. Mjedra dhe mango sigurojnë një pastrim të thellë luksoz ndërsa mielli i tërshërës dhe kokosit plotësojnë lagështinë natyrore për një qime të butë dhe të përqafueshme. Proteina natyrore dhe ekstrakti i mjedrës plotësojnë ekuilibrin natyror të lagështisë të lëkurës dhe veshjes, duke lënë pas një qime me pamje luksoze me shkëlqim dhe erë shumë të këndshme. Banja rutinë lë lëkurën dhe qimen të butë, me shkëlqim dhe pamje të mrekullueshme. Për qentë dhe macet e të gjitha moshave (të sigurta edhe për njerëzit e tyre).

  • Bërë me përbërës natyral – Tropiclean përbëhet nga përbërës natyral ose me lëndë të parë me bazë minerale.
  • Nuk testohet në kafshë.
  • Pa sapun – nuk do të ndikojë në trajtimet e pleshtave dhe rriqrave.

Udhëzime për përdorim: Tundeni shishen para përdorimit. Vendoseni shampon në qimen e lagur. Masazhoni me shampo qimen e kafshës suaj për 3 deri në 5 minuta, dhe më pas shpëlajeni mirë. I sigurt për përdorim të përditshëm.

Përbërja:

Purified water, mild coconut cleanser, avena sativa oatmeal, organic blend of (raspberry extract, pomegranate extract, strawberry extract, blueberry extract, mango extract), hydrolyzed plant protein, fragrance, vitamin E.

Brand

Tropiclean

TropiClean përpiqet të përtërijë vazhdimisht produktet më të mira, paketimin, marketingun dhe menaxhimin në industrinë e kafshëve shtëpiake. Zgjidhjet krijuese për industrinë e kafshëve shtëpiake janë bërë një kulturë në TropiClean. Kohë pas kohe, TropiClean zhvillon zgjidhje inovative. Përmes inovacionit dhe krijimtarisë, TropiClean ka zhvilluar produktet kryesore në industri - nga shampot luksoze të kafshëve shtëpiake deri tek produktet e kujdesit oral me aroma të freskëta, të lehta për tu përdorur - duke u dhënë kafshëve shtëpiake dhe njerëzve një jetë më të mirë. Të gjitha këto sipas sloganit të kompanisë: "Për lavdinë e Zotit".  

Additional information

Sasia

355 ml, 592 ml

I përshtatshëm për

,

Firma

Tropiclean

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Deep Cleansing Pet Shampoo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by