Defence Color Hydra Foundation

0 Orders
#Bionike 019
In stock
2,050L

Description

BioNike Defence Color Hydra Foundation 

30 ml

Fondatinë

BioNike Defence Color Hydra, me një strukturë të lehtë, rrëshqet lehtë mbi lëkurë, duke e lënë atë të butë dhe duke lejuar mbulim sipas nevojës. Pasuruar me “Glow Factor”, ndriçon tonin e lëkurës dhe i jep një shkëlqim asaj. Hidraton lëkurën deri në 8 orë. Përmban SPF 15. Në dispozicion në 5 ngjyra. Përdorni për të barazuar tonin e lëkurës dhe për të fshehur papërsosmëritë e vogla, gjithashtu rekomandohet për lëkura sensitive.

* Pa arome

* Pa gluten

* Testuar për:nikel,  krom,  kobalt

Përdorimi :

Vendosni fondatinën në fytyrë duke përdorur furçën me anë të një lëvizje të gjerë rrethore nga qendra e fytyrës për nga jashtë. Përhapeni me kujdes përgjatë vijës së nofullës dhe drejt qafës për të shmangur ndryshimet e nuancave.

Përbërësit :

Glow Factor- Faktori i shkëlqimit: një përzierje e veçantë e përbërësve aktivë antioksidues dhe anti-stres:

* Ekstrakti i lipideve të kakaos: përmban biolipide të veçanta që zbutin sipërfaqen e lëkurës.
* Vaji Moringa oleifera: zbutës efektiv që forcon dhe mbron lëkurën nga dëmtimi i mjedisit (agjent kundër ndotjes).
* Vitamina E: mbron nga dëmtimi i radikalëve të lirë dhe stresit oksidativ.

Ingredientët :

Aqua (water), cyclopentasiloxane, talc, isohexadecane, cetyl PEG/PPG-10/1 dimethicone, ethylhexyl palmitate, pentylene glycol, trimethylsiloxysilicate, titanium dioxide [nano], butylene glycol, glyceryl ethylhexanoate/stearate/adipate, disteardimonium hectorite, aluminum hydroxide, dimethicone, stearic acid, PPG-15 stearyl ether, tocopheryl acetate, moringa oleifera seed oil, tocopherol, theobroma cacao extract (theobroma cacao (cocoa) extract), caprylic/capric triglyceride, ethylhexylglycerin, disodium EDTA.

Brand

Bionike

Additional information

Formulimi

Sasia

30 ml

I përshtatshëm për

Veprimi

,

Tipi i lëkurës

Lëkurë e ndjeshme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Defence Color Hydra Foundation”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by