Defence Deo Sensitive 48H Milky Emulsion

0 Orders
#Bionike 008
In stock
970L

Description

Defence Deo Sensitive 48H Milky Emulsion

Deodorant ne forme emulsion (ne trajte qumeshti) kunder djersitjes.

Nuk permban alkool dhe parfum.

Efekti I tij zgjat deri ne 48 ore.

I pershtatshem edhe per lekurat sensitive.

Permban:

Klorhidrat alumini: Antiperspirant, rregullon djersen duke punuar siperfaqesisht ne nivelin e kanaleve sekretore te gjendrave te djerses.

Derivati i bimes se limonit: Neutralizon aromen e keqe.

Pantenol:  Ka efekt hidratues dhe mbrojtes.

Alantoina: Qetesuese dhe mbrojtese.

Vitamina E: Ka veti antioksidante.

Perdorimi: Aplikoni produktin ne lekure te pastruar dhe te thate.

Paketimi: 100 ml

Brand

Bionike

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Defence Deo Sensitive 48H Milky Emulsion”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by