Delicate Cleansing Oil

0 Orders
#
In stock
2,600L

Description

Delicate Cleansing Oil

150ml

Vaji pastrues delikat NUXE Very Rose është pastruesi i përsosur për t’ju ndihmuar të hiqni pa mundim papastërtitë dhe përbërjen e papërshkueshme nga uji. Me një formulë të butë por efektive, ajo respekton ekuilibrin natyror të lëkurës dhe shpërndan lehtësisht papastërtitë e grumbulluara dhe madje edhe përbërjen më rezistente. Përmbajnë 82% të përbërësve me origjinë natyrore, yjet e tij janë Ekstrakti i Vajit të Trëndafilit dhe Vaji i Bajameve të ëmbla. Në kombinim, këta elementë me origjinë botanike kanë aftësinë për të zbutur dhe rehatuar lëkurën duke forcuar barrierën e lëkurës. Me një cilësi vaji që shndërrohet në një locion të këndshëm gjatë kontaktit me ujin, ky pastrues delikat mbron lëkurën tuaj nga thatësia, duke rikthyer butësinë dhe elasticitetin, duke siguruar rehati në lëkurë. Për më tepër, nuk lë asnjë film yndyror në lëkurë dhe ju ofron një përvojë unike shqisore për shkak të aromës së hollë, të freskët dhe delikate të trëndafilit, që rrit shqisat tuaja.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by