Delicious Cream High Protection SPF30

0 Orders
#
In stock
2,700L

Description

Delicious Cream High Protection SPF30

50ml

Ky krem dielli për fytyrën me SPF 30 ju ndihmon për të mbrojtur fytyrën tuaj nga rrezet e diellit dhe fotografimin e parakohshëm të lëkurës duke rritur nxirjen tuaj.

Cilësia e saj e pasur shkrihet mbi lëkurën tuaj, duke krijuar një ndjenjë të rehatisë intensive.
Aroma e tij ndjellëse e festës me nota të Portokallit të ëmbël, Tiare dhe Vaniljes është një ftesë e parezistueshme për ta shijuar atë ndjenjë vere.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by