Delicious Fragrant Water

0 Orders
#
In stock
4,600L

Description

Delicious Fragrant Water

100ml

NUXE Delicious Water kap shkëlqimin e ngrohtë të verës në shishen e tij me ngjyrat e perëndimit të diellit. Harmonitë e tij rrezatuese të Portokallisë së ëmbël dhe Petitgrain ushtrojnë një tërheqje tërheqëse. Nisuni drejt brigjeve tropikale me notat e tij të përhapura të Luleve të Kokosit dhe Tiare, të ledhatuar nga një valë sensuale e Vaniljes dhe Muskut.

 

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by