Delicious Lotion High Protection

0 Orders
#
In stock
3,400L

Description

Delicious Lotion High Protection

150ml

Locion NUXE Sun Delicious, Mbrojtje e Lartë për Fytyrën dhe Trupin SPF30 është një krem kundër diellit për fytyrën dhe trupin, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës që nxit procesin natyror të rrezitjes, duke mbrojtur akoma kundër rrezatimit të dëmshëm UVB/UVA. Ky emulsion luksoz me teksturë me lëng ka një veprim kundër plakjes që parandalon shfaqjen e shenjave të parakohshme të plakjes dhe ka një erë të shijshme që është një nga markat tregtare të kësaj game. Lëkura është e hidratuar dhe e mbrojtur, por gjithsesi përzihet për një pamje vezulluese verore. Me Kau Pe Flowers dhe Water Hyacinth për të qetësuar lëkurën dhe hidratuar atë.

 

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by