Delifab Fix

0 Orders
#Delifab 004
In stock
1,600L

Description

Delifab Fix spray

30 ml

Delifab Fix Spray, bën pjesë në kategorine e “medical device”, formuluar për tharjen e fytit.

Acidi hialuronik hidraton mukozat dhe ushtron një veprim anti-inflamator dhe shërues. PVP (Polivinilpirrolidon, lidhës, filmues dhe stabilizues).

• Spray mbrojtës për fytin
• Zbut ndjesinë e tharjes
• Veprim hidratues

Përbërja:
Acid hialuronik, Polivinilpirrolidon.

Si të përdoret:
Sprucojeni në fyt butësisht 2-3 herë në ditë.

Brand

Delifab

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

,

Sasia

30 ml

Veprimi

, ,

Open chat
Powered by