Deo Duo Pack Anti Transpirant Bille

0 Orders
#
In stock
2,760L

Description

Deo Duo Pack Anti Transpirant Bille

2*50ml

ROLL-ON Rregullator  anti –traspirant 48 orё

 Pёr tё gjithё tipet e lёkurёs qё djersisin ,shumё gra qё vuajnё  nga njё djersitje e tepёrt dhe qё s′kanё shumё besim nё produktet relative qё tregtohen nё treg.

Pёrmban : kripёra tё aluminit, efikasitet anti-lagёshti dhe anti –er .48 ore efikasitet pёr lёkura tё ndjeshme.

Ne cmimin e ketij konfeksioni dysh perfitoni 25 ml falas. 

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Formulimi

Open chat
Powered by