Deodorant Anti Trace

0 Orders
#
In stock
1,830L

Description

Deodorant Anti Trace

50ml

Vichy Deodorant Antiperspirant Anti -white Marks 48h është një antiperspirant që nuk njollos rrobat – pa shenja të bardha në rroba të errëta dhe pa shenja të verdha në rroba të bardha. Veprimi kundër djersitjes është në gjendje të kontrollojë djersitjen e tepërt dhe formula e butë është e përshtatshme edhe për lëkurë të ndjeshme.

Karakteristikat:
Cilësi: e lëngshme;
Çështjet e lëkurës: djersitje intensive;
Koha e aplikimit: mëngjes;
Mosha: 15+;
Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë ato të ndjeshme;
Përfitimet kryesore: kontrollon erën, kontrollon djersitjen e tepërt, nuk njollos rrobat;
Formuluar pa: parabene, alkool.

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by