Deodorant Tolerance Optimale

0 Orders
#
In stock
1,830L

Description

Deodorant Tolerance Optimale

100ml

Vichy 48HR Mineral Deodorant Optimal Tolerance Spray është një deodorant i krijuar për lëkurat e ndjeshme ndaj kripërave të aluminit.

Hidraton dhe qetëson edhlVichy 48HR Mineral Deodorant Optimal Tolerance Spray 100ml është një deodorant i treguar për lëkurat e ndjeshëm dhe reaktiv ndaj kripërave të aluminit. Hidraton dhe qetëson edhe lëkurat më sensitive,madje edhe pas depilimit. Përmban një kombinim të glukonatit të zinkut dhe 15 mineraleve të Vichy Thermal Spring Water dhe qetësues të provitaminës B5 për efektivitet kundër aromës së pakëndshme deri në 48 orë.

  • Hipoalergjik
  • Formuluar për të minimizuar rreziqet e alergjisë
  • Pa alkool
  • Pa aromë
  • Pa kripëra alumini

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by