Derma-E Advanced Peptides & Collagen Serum

0 Orders
#Derma-E 019
In stock
5,200L

Description

Përshkrimi

Serum me formulë ushyqese për trajtimin e shenjave të moshës dhe rrudhave të thella.

Ky serum do t’ju dhurojë një pamje më të re, të freskët dhe një lëkurë më të butë.

Përmban:
– Plant-Derived Collagen- efekt anti-rrudhë
– Panthenol- jep shkëlqim
– Vitaminë E- hidratuese
– Pcynogenol – kundra skuqjes
– Caj jeshil – efekt antioksidant

100 % vegan.
Pa paraben, pa gluten, pa sulfate.

Përdorimi

Përdoret në mëngjes dhe në darkë duke e masazhuar në fytyrë dhe në qafë

Përbërësit

Purified Water, Glycerin (Vegetable Derived) , Organic Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract*, Propanediol (Vegetable Derived), Hydroxypropyl Cyclodextrin, Palmitoyl Tripeptide-38 (Matrixyl synthe’6®), Acetyl Hexapeptide-8 (Argireline®NP), Microcrystalline Cellulose (Plant Derived), Cellulose Gum (Plant Derived), Panthenol (Provitamin B5), Pinus Pinaster (Pycnogenol®) Bark Extract, Acacia Seyal Gum Extract (Plant Derived Collagen), Ascorbyl Palmitate (Vitamin C Ester), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Allantoin, Caprylic/Capric Triglyceride (Plant Derived), Ethylhexyl Palmitate, Leucine, Tyrosine, Alanine, Xanthan Gum, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Natural Fragrance Oils.

Brand

Derma-E

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Derma-E Advanced Peptides & Collagen Serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by