Derma-E Anti-Wrinkle Eye Cream

0 Orders
#Derma-E 023
In stock
3,900L

Description

Përshkrimi

Krem per zonën rreth syve i pasur me vitaminë A, i cili ndihmon në reduktimin e thellësisë së rrudhave duke e lënë lëkurën të butë.

E lë zonën rreth syve të freskët dhe me një pamje më të re
Zbeh dukshëm rrudhat ekzistuese dhe parandalon formimin e tyre.

I pasur me vitaminë E, vitaminë A, çaj jeshil, vaj susami dhe avokado, të cilat kanë veti antioksiduese, në këtë mënyrë mbrojnë lëkurën nga radikalet e lira dhe e hidratojnë atë.

Pa paraben, pa sulfate, pa gluten.
100 % vegan.

Përdorimi

Pasi të keni pastruar
tërësisht lëkurën tuaj, butësisht aplikoni një sasi kremi të madhësisë së perlës në të gjithë zonën rreth syve.

Përbërësit

Purified Water, Glycerin (Vegetable Derived), Glyceryl Stearate (Vegetable Derived), Coco-Caprylate (Coconut Derived), Diheptyl Succinate, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Cetyl Alcohol (Plant Derived), Persea Gratissima (Avocado) Oil, Organic Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract*, Glyceryl Stearate Citrate (Vegetable Derived), Panthenol (Provitamin B5), Retinol, Bakuchiol, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Xanthan Gum, Potassium Cetyl Phosphate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Brand

Derma-E

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Derma-E Anti-Wrinkle Eye Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by