Derma-E Anti-Wrinkle Toner

0 Orders
#Derma-E 021
In stock
2,400L

Description

Përshkrimi

Tonik pastrues për të gjitha tipet e lëkurave, me efekt balancues të pH dhe pa alkool.

Përdoret zakonisht pas larësit Derma-E anti-wrinkle cleanser, në këtë mënyrë bëhet reduktimi i poreve në lëkurë dhe përmirësimi i dukshëm i rrudhave.

Përmban:
Vitaminë A – vitamina e lëkurës;
Acid glikolik -redukton rrudhat, poret e dilatuara dhe stimulon sintezën e kolagjenit.

Pa parabenë, pa sulfate, pa gluten.
100 % vegan.

Përdorimi

Apliko një sasi të vogël të tonikut mbi një pambuk dhe përhape në lëkurë të pastruar më parë.
Evito kontaktin me sytë.
Mund të përdoret në mëngjes dhe në mbrëmje.

Përbërësit

Purified Water, Glycerin (Vegetable Derived), Polysorbate 20, Glycolic Acid, Bakuchiol, Retinol, Panthenol (Provitamin B5), Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Macrocystis Pyrifera (Sea Kelp) Extract, Organic Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract*, Organic Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel Extract*, Polysorbate 60, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Natural Fragrance Oils.

Brand

Derma-E

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Derma-E Anti-Wrinkle Toner”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by