Derma-E CoQ10 Super Repair Eye Cream

0 Orders
#Derma-E 027
In stock
3,200L

Description

Përshkrimi

Krem natyral super hidratues për zonën delikate rreth syve.
I pasur me CoQ10, shegë dhe çaj jeshil.

CoQ10 ndihmon për një elasticitet dhe tonicitet optimal të lëkurës.
Shega dhe çaji jeshil kanë efekt antioksidues dhe në këtë mënyrë mbrojnë lëkurën nga dëmtimet qe shkaktojnë faktoret ambientalë.
Vitamina A,C,E ushqejnë lëkurën.

100 % vegan.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të madhësisë së perlës në të gjithë zonën rreth syve duke e masazhaur lehtësisht.
Për rezultate më të mira, përdoreni në mëngjes dhe mbrëmje.

Përbërësit

Water / Aqua / Eau, Glycerin, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Xanthan Gum, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Nut Oil, Euterpe Oleracea (Acai) Berry Extract, Ascorbyl Palmitate (C-Ester), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Retinyl Palmitate (Vitamin A), Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ubiquinone (CoQ10), Ethylhexyl Palmitate, Organic Aloe Barbadensis Leaf Extract* (.1%), Organic Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract* (.1%), Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate Citrate, Potassium Cetyl Phosphate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Fragrance / Parfum.

Brand

Derma-E

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Derma-E CoQ10 Super Repair Eye Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by