Derma-E Firming DMAE Cleanser

0 Orders
#Derma-E 014
In stock
2,400L

Description

Përshkrimi

Pastrues për fytyrën i pasur me DMAE dhe antioksidantë të marrë nga acidi alfa lipoik dhe vitamina C-ester.
Tonifikon lëkurën dhe zvogëlon vijat e imëta të rrudhave në fytyrë dhe në qafë.
Largon make up-in,yndyrën e tepërt dhe papastërtitë ndërkohë që lëkura ngelet e butë dhe e shëndetshme.

100% vegan.
Pa paraben, pa gluten, pa sulfate, pa lanolin, pa vajra minerale.

Përdorimi

Aplikoje në fytyrë dhe në qafë të lagur paraprakisht duke e masazhuar më shumë në zonat që mbajnë më shumë yndyrë.
Më pas shpëlaje me ujë të bollshëm.
Mund të përdoret në mëngjes dhe në darkë.

Përbërësit

Purified Water, Sodium Methyl Cocoyl Taurate (Coconut Derived), Cocamidopropyl Hydroxysultaine (Coconut Derived), Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycerin (Vegetable Derived), Cocamidopropyl Betaine (Coconut Derived), Glyceryl Laurate (Vegetable Derived), Dimethyl MEA (DMAE), Thioctic (Alpha Lipoic) Acid, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C Ester), Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Cymbopogon Schoenanthus (Lemon Grass) Extract, Organic Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract*Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Natural Fragrance Oils.

Brand

Derma-E

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Derma-E Firming DMAE Cleanser”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by