Derma-E Hydrating Scrub

0 Orders
#Derma-E 030
In stock
2,450L

Description

Përshkrimi

Krem exfoliues i pasur me acid hialuronik dhe pudër nga lëvozhga e arrës.

I mundëson lëkurës pastrimin e thellë për të cilin ka nevojë, pa e tharë atë.
Vitamina A nxit rigjenerimin e lëkurës, ndërsa acidi hialuronik hidraton në thellësi.
Largon thellësisht qelizat e vdekura nga lëkura, duke i dhënë asaj ndjesinë e mëndafshtë.

Pa paraben, pa sulfate, pa lanolinë.
100 % vegan.
Pa gluten.

Përdorimi

Aplikohet 1-2 herë në javë në lëkurë të njomë duke e masazhuar në formë rrethore fytyrën dhe qafën.
E shpëlajmë me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Purified water (aqua), silica, cetyl alcohol, juglans regia (walnut) shell powder, glycerin (vegetable derived), panthenol (provitamin B5), sodium hyaluronate (hyaluronic acid; actimoist Bio-1), tocopheryl acetate (vitamin E), retinyl palmitate (vitamin A), organic camellia sinensis (green tea) leaf extract*, coco-caprylate (coconut derived), glyceryl stearate SE, glyceryl stearate citrate (vegetable derived), coco-glucoside (vegetable derived), glyceryl oleate (plant derived), potassium cetyl phosphate, diheptyl succinate, caprylol glycerin/sebaic acid copolymer, xanthan gum, potassium sorbate, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, natural fragrance oils.

Brand

Derma-E

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Derma-E Hydrating Scrub”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by