Derma-E Microdermabrasion Scrub

0 Orders
#Derma-E 031
In stock
4,600L

Description

Përshkrimi

Derma-E Microdermabrasion është një përzierje unike kristalesh me kripërat e Detit të vdekur, vajra esenciale, vaj të ekstratuar nga farat e rrushit dhe vitaminë E.

Minimizon rrudhat të imëta dhe shenjat e mbetura nga aknet.
I jep lëkurës shkëlqim dhe vitalitet.

100% vegan.
Pa gluten

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të pastër, të lagur dhe pastroni butësisht duke e masazhaur me një lëvizje rrethore deri në 1 minutë.
Shmangni zonën e syve.
Shpëlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë .
Përdorni dy herë në javë.

Përbërësit

Purified Water, Alumina, Stearyl Alcohol (Plant Derived), Stearic Acid (Vegetable Derived), Glyceryl Stearate Citrate (Vegetable Derived), Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Carrageenan (Seaweed Derived), Kaolin (Clay), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Organic Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Pumice (Volcanic Sand), Maris Sal (Dead Sea Salt), Glycerin (Vegetable Derived), Glyceryl Stearate SE, Potassium Cetyl Phosphate, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Brand

Derma-E

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Derma-E Microdermabrasion Scrub”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by